"גאים בספורטאים שלנו" מאת: כתב:אייל חטב צילומים: איציק ריזי

כך אומר מנכ"ל העמותה אברהם וינברגר עם החזרה ממשחקי הספורטיאדה באילת 2012. השחיינית חגית כהן כרגיל הצטיינה, בטניס-שולחן הביאו כבוד, בקטרגל מצפים לשני גמרים נוספים וביתר הענפים אנו יכולים להיות שבעי רצון. התוצאות המלאות בכתבה שלפניכם .

אנשי מפעלי תובלה לראשונה יורדים לספורטיאדה
1 - אנשי מפעלי תובלה לראשונה יורדים לספורטיאדה
חיפה כימיקלים קטרגל בהופעת בכורה בספורטיאדה
2 - חיפה כימיקלים קטרגל בהופעת בכורה בספורטיאדה
בנק הפועלים בקטרגל
3 - בנק הפועלים בקטרגל
טבע טק א בקטרגל גאים במקום 3
4 - טבע טק א בקטרגל גאים במקום 3
גם אנשי סורוקה ב בקטרגל ממתינים לגמר בקטגוריית צעירים דרג ג
5 - גם אנשי סורוקה ב בקטרגל ממתינים לגמר בקטגוריית צעירים דרג ג
שירות בתי הסוהר בקטרגל מחכים למשחק הגמר שנדחה
6 - שירות בתי הסוהר בקטרגל מחכים למשחק הגמר שנדחה
קבוצת מכתשים בכדורעף
7 - קבוצת מכתשים בכדורעף
ברום גאים להציג מקום ראשון בכדורעף
8 - ברום גאים להציג מקום ראשון בכדורעף
אנשי מכתשים מאושרים מהגביע בשש בש
9 - אנשי מכתשים מאושרים מהגביע בשש בש
שחקני הכדורסל של ברום בתלבושת הלבנה
10 - שחקני הכדורסל של ברום בתלבושת הלבנה
חברת חשמל בכדורסל עם הגביע על המקום השני
11 - חברת חשמל בכדורסל עם הגביע על המקום השני
אלי גואטה מביא כבוד לרמתא בטניס
12 - אלי גואטה מביא כבוד לרמתא בטניס
יעקב שקולניק המגנזיום ים המלח בטניס שולחן
13 - יעקב שקולניק המגנזיום ים המלח בטניס שולחן
אלכס קורנברג ממגנזיום ים המלח בטניס שולחן
14 - אלכס קורנברג ממגנזיום ים המלח בטניס שולחן
מצטייני קבוצות הנגב בטניס שולחן
15 - מצטייני קבוצות הנגב בטניס שולחן



"ההישגים של נציגי הנגב היו טובים יותר לעומת השנה שעברה. אנחנו יכולים להיות גאים בספורטאים שלנו", כך סיכם אברהם וינברגר, מנכ"ל עמותת הפועל ספורט למקומות עבודה בבאר-שבע והנגב, את משחקי הספורטיאדה ה-32 במספר שננעלו בסוף השבוע האחרון באילת.
וינברגר, שביחד עם חבריו לראשות העמותה איציק ריזי ומשה ישרזדה ביקרו את אנשי הנגב כמעט בכל הענפים ובכל המגרשים, היה שבע רצון: "מלבד הישגים ספורטיביים ראויים לציון רשמנו עליה יפה במספר המשתתפים. רמת התחרויות היתה גבוהה, המוטיבציה של כולם לנצח נהדרת וכתוצאה מכך גם חלק ניכר מהנציגים שלנו התברגו במקומות הראשונים. לעומת שנים קודמות הפעם היו 0 אירועי משמעת כך שכל אחד שירד לאילת בהחלט יכול להיות מאושר שייצג את מקום עבודתו בכבוד".
מבחינת הישגים, כמדי שנה עולה שמה של השחיינית הנהדרת חגית כהן מסורוקה. גם הפעם היא חזרה עטורת מדליות, עם לא פחות מ-7 בצבע זהב ותואר השחיינית המצטיינת. אחד הענפים שהביאו הכי הרבה כבוד השנה לאזור הנגב היה טניס-שולחן כשסורוקה א' אפילו הצליחה לזכות במקום הראשון בדרג א'. בברום יכולים להיות גאים בקבוצת הכדורעף שזכתה במקום הראשון בדרג ג' ובקלע עופר שמחון שהעפיל לגמר וסיים במקום ה-12 הכללי מבין 130 ספורטאים. במכתשים חוגגים בוודאי את המקום הראשון בדרג א' בשש-בש.
שימו לב, השנה חל שינוי בתקנון המשחקים כשקבוצות או ספורטאים שומרי שבת יכולים להצהיר על כך מראש ולקבל דחיה של עד שבועיים במשחק הגמר, אם העפילו אליו כמובן. כך נוצר מצב ששלוש נציגות דרומיות מענף הקטרגל העפילו למשחק הגמר ובעמותה מנסים בימים אלה להבטיח את קיום המשחקים במגרש מקיף ו' בבאר-שבע. המשחק הראשון יהיה של רשות הדואר, שהעפילה לגמר גילאי צעירים דרג ב' (ניצחה 2:3 בפנדלים את רותם אמפרט) ואמורה לפגוש בקרב על המקום הראשון את עיריית נתניה, בשורותיה הבינלאומי לשעבר אבי תקוה. המשחק השני יפגיש את סורוקה ב' ושב"ס, שהעפילו למפגש דרומי פיקנטי בגמר גילאי צעירים דרג ג'. אנחנו כבר מחכים לגמר המסקרן הזה שאמור להיות יופי של חימום לעונת 2012-13.
להלן ההישגים הבולטים של נציגי באר-שבע והנגב בספורטיאדת אילת 2012:
 
שחיה
חגית כהן (סורוקה) - 7 מדליות זהב + תואר שחיינית מצטיינת
אושרת בן-אור (בנק לאומי) - 3 מדליות זהב + 2 מדליות כסף
ייבגני לקח (חברת חשמל) - 2 מדליות זהב + 2 מדליות כסף
סימה מגוס (סורוקה) - 5 מדליות כסף
שרונה זמיר (כימאגיס-פריגו) - 3 מדליות כסף + 2 מדליות ארד
רות גבאי (סורוקה) - 2 מדליות כסף + 3 מדליות ארד
ויקטור סטופקוביץ' (כימאגיס-פריגו) - 1 מדליית כסף + 2 מדליות ארד
דמיטרי דרובישבסקי (טבע-טק) - 1 מדליית כסף + 2 מדליות ארד
רעיה גל (סורוקה) - 1 מדליית כסף + 1 מדליית ארד
רמי בוחניק (כימאגיס-פריגו) - 1 מדליית כסף + 1 מדליית ארד
ויטלי רומניוק (סורוקה) - 1 מדליית כסף
אלכס שטרייזנט (סורוקה) - 1 מדליית כסף
יעל אלטמן (סורוקה) - 3 מדליות ארד
מקס רוטנשטיין (סורוקה) - 3 מדליות ארד
דן לוין (החברה לשירותי איכות סביבה) - 2 מדליות ארד
 
אופניים
קבוצתי
סורוקה - מקום 2 כללי

אישי
נשים
ג'יל בן-דור (אוניברסיטה) - מקום 1
ליז הררי (מפעלי ים המלח) - מקום 2

גברים
אברהם לודוויק (סורוקה) - מקום 1, גיל 50-60
הראל סוויסה (קמ"ג) - מקום 2, גיל 20-30
גיל סוויסה (קמ"ג) - מקום 3, גיל 20-30
 
טניס
בית עליון
אבי יעקב ברום מקום ראשון תנחומים 55+
אלעד פיניאן (טבע-טק) - מקום 3, עד גיל 35
רמי צור (מפעלי ים המלח) - מקום 3, גיל 45+
אלי גואטה (רמת"א) - מקום 3, גיל 60+


בית ניחומים
אילן סבג (מפעלי ים המלח) - מקום 2, גיל 60+
דני לוי (בית הלוחם) - מקום 2, גיל 45+
לאוניד לנדסברג (סורוקה) - מקום 2, גיל 60+
הלל ברנר (סורוקה) - מקום 2, גיל 65+
חן טקסיר (רמת"א) - מקום 3, גיל 35+
שלמה אדרי (מפעלי ים המלח) - מקום 3, גיל 55+
טניס-שולחן
קבוצתי דרג א'
סורוקה א' - מקום 1
מגנזיום ים המלח - מקום 2
דרג ב'
וישיי דימונה - מקום 2
סורוקה ב' - מקום 3
דרג ג'
חברת חשמל - מקום 1
אישי
אלי סיסו (בית הלוחם) - תואר חובט מצטיין
אלכס קורנברג (מגנזיום ים המלח) - מקום 2, גיל 50+
זוגות
יעקב שקולניק + ולד קניגין (מגנזיום ים המלח) - מקום 3
דימה אסקוצקי + רוסלן ברקוטוב (וישיי דימונה) - מקום 3

זוגות מעורבים
יפים גורביץ' (בית הלוחם) + אנדרה רובינשטיין (חברת חשמל) - מקום 2
כדורסל
צעירים
דרג ד'
חברת חשמל - מקום 2
כדורעף
דרג ג'
ברום - מקום 1
קטרגל
צעירים דרג א'
טבע-טק א' - מקום 3
דרג ב'
רשות הדואר - העפילו למשחק הגמר שייערך בשבועיים הקרובים
רותם אמפרט - מקום 3
דרג ג'
סורוקה ב' - העפילו למשחק הגמר שייערך בשבועיים הקרובים
שב"ס - העפילו למשחק הגמר שייערך בשבועיים הקרובים
דרג ד'
טבע-טק ב' - מקום 3
ותיקים דרג ד'
מפעלי ים המלח ב' - מקום 2
דרג ה'
חברת חשמל - מקום 2
קליעה
עופר שמחון (ברום) - מקום 12 מ-130 משתתפים
·         ברידג'
שירותי בריאות כללית - מקום 2 כללי

שש-בש
קבוצתי דרג א'
מכתשים ב' - מקום 1
דרג ב'
סורוקה ב' - מקום 2
 אישי   דרג א'
   פאדוב (טבע-טק) - מקום 3
דרג ב'
יואב נחום (ברום א') - מקום 2
עמי דהן (אגודת החירשים) - מקום 3
דרג ג'
יגאל גדקר (ברום ב') - מקום 2
צבי גולדשטיין (כימאגיס-פריגו) - מקום 3

1.Zyuqee xpxvnt, cialis canada, 20.04.2020

Wiyfid zlkvvh Cialis mail order cialis over the counter

מבזקי ספורט וחדשות

אפיק פרסום בניית אתרים