אלופי הריצה מאת: משה ניר

30.07.2020

רצות ורצים מצטיינים ומתמידים באימונים ובתחרויות זכו לקבל גביעים יוקרתיים מאיטליה בטקס סיום עונה שונה מן הרגיל. "אנחנו תקווה שלקראת העונה הבאה נוכל לחזור לסוג של שגרה", מייחל רכז הליגה ליאור בויום

הטבלה הכללית של הליגה על הפודיום. מקום שלישי קבוצת קמ
1 - הטבלה הכללית של הליגה על הפודיום. מקום שלישי קבוצת קמ"ג, מקום שני בית הלוחם ובמקום הראשון מכבי שירותי בריאות
סמנכ
2 - סמנכ"ל העמותה ג'ורג' תורג'מן. מסדר 36 גביעים ומדליות לרצים
אברהם ויינברגר נואם.
3 - אברהם ויינברגר נואם."השתדלנו לתת את השירות המירבי"
מגן הוקרה לרכז הליגה ליאור בויום. מסמנכ
4 - מגן הוקרה לרכז הליגה ליאור בויום. מסמנכ"ל העמותה ג'ורג' תורג'מן
מגן הוקרה למאמן סרחיו אלאלוף. מרכז הליגה ליאור בויום
5 - מגן הוקרה למאמן סרחיו אלאלוף. מרכז הליגה ליאור בויום
מגן הוקרה לחבר ועדת המשמעת גבי אבוטבול. מסמנכ
6 - מגן הוקרה לחבר ועדת המשמעת גבי אבוטבול. מסמנכ"ל העמותה ג'ורג' תורג'מן
הרכז ליאור בויום מסכם את העונה.
7 - הרכז ליאור בויום מסכם את העונה. "הכי מאתגרת עד כה"
מדליית הערכה למיכאל שלום. מחבר העמותה מאיר כהן
8 - מדליית הערכה למיכאל שלום. מחבר העמותה מאיר כהן
גביע הרץ המתמיד לגילאי 55 +. מג'ורג' תורג'מן לאלי אלון מרותם אמפרט
9 - גביע הרץ המתמיד לגילאי 55 +. מג'ורג' תורג'מן לאלי אלון מרותם אמפרט
גביע הרץ המתמיד עד גיל 35. מאברהם ויינברגר לשלום עידן מבית הלוחם
10 - גביע הרץ המתמיד עד גיל 35. מאברהם ויינברגר לשלום עידן מבית הלוחם
גביע הרצה המתמידה. מג'ורג' תורג'מן ליוהנה חליחל משירותי בריאות כללית
11 - גביע הרצה המתמידה. מג'ורג' תורג'מן ליוהנה חליחל משירותי בריאות כללית
גביע הרצה המצטיינת. מהמאמן סרחיו אלאלוף למיכל אהרוני מקמ
12 - גביע הרצה המצטיינת. מהמאמן סרחיו אלאלוף למיכל אהרוני מקמ"ג
גביע הרץ המצטיין. מג'ורג' תורג'מן ליוסי כהן מבית הלוחם
13 - גביע הרץ המצטיין. מג'ורג' תורג'מן ליוסי כהן מבית הלוחם
גביע מנהל קבוצה מצטיין. מג'ורג' תורג'מן לדני מנור מקמ
14 - גביע מנהל קבוצה מצטיין. מג'ורג' תורג'מן לדני מנור מקמ"ג
נשים 5 ק
15 - נשים 5 ק"מ עד גיל 39. מקום שני ענת לנדאו מסורוקה, מקום ראשון בת אל אביטבול מרותם אמפרט
נשים 5 ק
16 - נשים 5 ק"מ גילאי 49-40. מקום שלישי לימור שוסטרמן מפריגו ירוחם, מקום שני אולגה צרגירדצב ממכבי שירותי בריאות ומקום ראשון מיכל אהרוני מקמ"ג
נשים 5 ק
17 - נשים 5 ק"מ גיל 50. מקום שני אתי שעיה מכי"ל ישראל, מקום ראשון מרי תורן מרותם אמפרט, לצד מאיר כהן מהעמותה
נשים 10 ק
18 - נשים 10 ק"מ. מקום שני איריס ממן משירותי בריאות כללית, מקום ראשון מיכל ברובקין ממכבי שירותי בריאות
גברים 5 ק
19 - גברים 5 ק"מ עד גיל 35. מקום שני לירן אביטבול מכי"ל ישראל
גברים 5 ק
20 - גברים 5 ק"מ גילאי 49-36. מקום שני סרחיו אלאלוף מפריגו ירוחם, לצד חבר העמותה מאיר כהן
גברים 5 ק
21 - גברים 5 ק"מ גילאי 50 +. מקום שלישי רונן בן סניור מברום, מקום שני אורי חכמון מים המלח ומקום ראשון יוסי כהן מבית הלוחם
גברים 10 ק
22 - גברים 10 ק"מ עד גיל 39. מקום שלישי אסף חלילי מקמ"ג, מקום שני אשר קופץ ממכבי שירותי בריאות, לצד אברהם ויינברגר מנכל העמותה
גברים 10 ק
23 - גברים 10 ק"מ גילאי 54-40. מקום שלישי דודו אזולאי מבית הלוחם, מקום שני דוד חטב מוויבלנגת' ומקום ראשון דוד אמיתי מקמ"ג
גברים 10 ק
24 - גברים 10 ק"מ גילאי 55 +. מקום שלישי סמי בן שטרית מקמ"ג, מקום שני ישראל הנגבי מבית הלוחם ומקום ראשון אמנון יוסף מבית הלוחם
בני הזוג בת אל ולירן אביטבול. היא מרותם אמפרט מקום ראשון 5 ק
25 - בני הזוג בת אל ולירן אביטבול. היא מרותם אמפרט מקום ראשון 5 ק"מ, הוא מכי"ל ישראל מקום שני 5 ק"מ
שלישיית רצים ממפעל רותם אמפרט. שלושה גביעים
26 - שלישיית רצים ממפעל רותם אמפרט. שלושה גביעים
שני רצי כי
27 - שני רצי כי"ל ושלושה ראשי עמותה. תמונה למזכרת
נבחרת קמ
28 - נבחרת קמ"ג והגביעים שלה. עם ליאור בויום רכז הליגה
נבחרת בית הלוחם והגביעים שלהם. שבעה במספר
29 - נבחרת בית הלוחם והגביעים שלהם. שבעה במספר
איריס ממן משירותי בריאות כללית. מציגה את הגביע שלה לראווה
30 - איריס ממן משירותי בריאות כללית. מציגה את הגביע שלה לראווה
עידן ומיכאל שלום. בן ואב מעוטרים
31 - עידן ומיכאל שלום. בן ואב מעוטרים



36 גביעים וגם מגנים ומדליות הכינו בעמותת הפועל ספורט למקומות עבודה במחוז באר שבע והנגב לטובת הרצות והרצים המצטיינים בעונת 2019/20 המיוחדת, שנקטעה ב-15/3 ל-70 ימים בגלל נגיף הקורונה, חזרה לאימונים ב-25/5 והסתיימה בטרם עת בתחרות ב-26/6. את טקס הסיום קיימו ב-20/7, על מגרש קט רגל פתוח בתיכון מקיף ו', על פי הנחיות משרד הבריאות.

על שולחן הכבוד עמדו גביעים נוצצים, שלושה לכל קטגוריה, ארבע של נשים ושישה לגברים, פלוס שישה גביעי התמדה והצטיינות. ממול, ישבו הספורטאים על טריבונה מבטון ותחילה האזינו לנאומים. ראשון, מנכ"ל העמותה, אברהם ויינברגר: "ערב טוב, חברים.

אני חושב שלא אתם ולא אנחנו נתקלנו בכזה טקס – בלי אוכל, בלי אומן, בלי ראש העיר. אנחנו בזמנים חדשים... אני רוצה להודות לליאור בויום על העבודה שלו בריכוז הליגה, לסרחיו אלאלוף ואנה חיון המאמנים וגם לג'ורג' תורג'מן, שמייצג את העמותה כרץ בליגה. שתדעו, שיש פה גביעים שהבאנו מאיטליה. למרות הקורונה, השתדלנו לתת את השירות המירבי".


ג'ורג' תורג'מן העניק מגן הוקרה לליאור בויום, שהעניק מגן הוקרה לסרחיו אלאלוף (המאמנת אנה חיון שלא הגיעה לטקס תקבל את הגביע שלה במועד אחר). גם חבר ועדת המשמעת, גבי אבוטבול, קיבל תשורה. רכז הליגה ליאור בויום נטל את המקרופון: "שלום לכולם, אני שמח שכולם הגיעו. הייתה לנו עונה הכי מאתגרת עד כה (בשש עונות קיומו של הענף), באמצע העונה כולם הבינו שהמצב לא מאפשר לקיים את הליגה, אבל בסופו של דבר הצלחנו לסיים עונה תחרותית, הרוב הגיעו לתחרויות. אנחנו תקווה שלקראת העונה הבאה נוכל לחזור לסוג של שגרה". בויום העניק מדליית הערכה מיוחדת, למיכאל שלום, מאדמה-מכתשים, שסייע לו במהלך העונה.

הנגלה הראשונה של הענקת הגביעים הוקדשה למתמידים ומצטיינים, שישה במספר, שנבחרו מקצועית. אלי אלון, רץ מתמיד לגילאי 55 + ביקש לומר: "בשם כל הרצים, אני רוצה להודות להסתדרות ולעמותה שמפעילות את הליגות למקומות עבודה. בלעדיכם לא היינו פה"... רץ מתמיד נוסף, צעיר, נבחר ושמו שלום עידן מבית הלוחם. הרצה המתמידה היא יוהנה חליחל משירותי בריאות כללית. רצה מצטיינת, מיכל אהרוני מקמ"ג. רץ מצטיין, יוסי כהן מבית הלוחם. גם מנהל קבוצה מצטיין הוכתר, דני מנור מקמ"ג.

לאחר מכן, עברו לפודיום. תחילה, שלושה גביעים קבוצתיים, על פי טבלת הליגה הסופית. אלופת העונה שעברה, קבוצת קמ"ג, ירדה למקום השלישי. למקום השני, עלתה שלב, בית הלוחם. למקום הראשון שבה מכבי שירותי בריאות, שבעונה שעברה סיימה רק שנייה. נציג מכל קבוצה קיבל גביע בצבע כחול ועלה לדוכן המנצחים.

גביעים אישיים הוענקו על פי קבוצות גיל, לנשים ולגברים בנפרד וגם על פי מקצים, של חמישה ק"מ ועשרה ק"מ, לפי סיכום הנקודות בארבע התחרויות שנערכו העונה. הכבוד הוא קודם כל לבנות המין היפה.
    

נשים 5 ק"מ עד גיל 39. מקום שלישי גניה בבין ממכבי שירותי בריאות, מקום שני ענת לנדאו מסורוקה ומקום ראשון בת אל אביטבול מרותם אמפרט.

נשים 5 ק"מ גילאי 49-40. מקום שלישי לימור שוסטרמן מפריגו ירוחם, מקום שני אולגה צרגירדצב ממכבי שירותי בריאות ומקום ראשון מיכל אהרוני מקמ"ג.

נשים 5 ק"מ גיל 50. מקום שלישי דלית נימיצקי ממכבי שירותי בריאות, מקום שני אתי שעיה מכי"ל ישראל ומקום ראשון מרי תורן מרותם אמפרט. זאת, לצד חבר העמותה הבכיר מאיר כהן, ממארגני האירוע.

נשים 10 ק"מ. מקום שלישי נופר להב קורץ ממכבי שירותי בריאות, מקום שני איריס ממן משירותי בריאות כללית ומקום ראשון מיכל ברובקין ממכבי שירותי בריאות.

גברים 5 ק"מ עד גיל 35. מקום שלישי טל שוחט מתרכובות ברום, מקום שני לירן אביטבול מכי"ל ישראל ומקום ראשון שמעון אמרר ממכבי שירותי בריאות.

גברים 5 ק"מ גילאי 49-36. מקום שלישי רביב זאדה מרותם אמפרט, מקום שני סרחיו אלאלוף מפריגו ירוחם ומקום ראשון ארקדי שוסטר מבית הלוחם.

גברים 5 ק"מ גילאי 50 +. מקום שלישי רונן בן סניור מתרכובות ברום, מקום שני אורי חכמון ממפעלי ים המלח ומקום ראשון יוסי כהן מבית הלוחם.

גברים 10 ק"מ עד גיל 39. מקום שלישי אסף חלילי מקמ"ג, מקום שני אשר קופץ ממכבי שירותי בריאות ומקום ראשון קראל לוי ממכבי שירותי בריאות.

גברים 10 ק"מ גילאי 54-40. מקום שלישי דודו אזולאי מבית הלוחם, מקום שני דוד חטב מוויבלנגת' נאות חובב ומקום ראשון דוד אמיתי מקמ"ג.

גברים 10 ק"מ גילאי 55 פלוס. מקום שלישי סמי בן שטרית מקמ"ג, מקום שני ישראל הנגבי מבית הלוחם ומקום ראשון אמנון יוסף מבית הלוחם.

מבזקי ספורט וחדשות

אפיק פרסום בניית אתרים