באולינג > באולינג ליגה לאומית

משחקים במחזור - תוכנית משחקים

טבלת הליגות (תוכנית משחקים) 2019-09-01

הצג בחלון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאריך אירועים תאריך מוקדמות גביע הליגה 11/09/2019 18/09/2019 25/09/2019 23/10/2019 30/10/2019 06/11/2019 13/11/209 20/11/209 27/11/2019 04/12/2019 18/12/2019 08/01/2020 15/01/2020
האירוע מיוחדים סיבוב ראשון 04/09/209 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
06/10/2019 כיפור 1 מכתשים/אד 3(מרק) מכתשים/אד 3(מרק) ש.ב.כ 2(סמדי) באולינג 7 (גידי) מכתשים 1(יובל לוי) מוע"הפ(רחל) סורוקה 3(עליזה) פריקלאס ב(זאב) חשמל טור'(חזי) פריקלאס א(משה) ויינגלט(סופר) ש.ב.כ 2(סמדי) חשמל טור'(חזי) פיברו (מיקי)
16/10/2019 סוכות 2 חשמל טור'(חזי) חשמל טור'(חזי) פריקלאס ב(זאב) ויינגלט(סופר) פריקלאס א(משה) מכתשים/אד 3(מרק) באולינג 7 (גידי) פיברו (מיקי) מוע"הפ(רחל)
 
ש.ב.כ 2(סמדי) רותם(חליווה) פיברו (מיקי) סורוקה 3(עליזה) פריקלאס א(משה)
16/10/2019 סוכות 3 מכתשים 1(יובל לוי) מכתשים 1(יובל לוי) מכתשים/אד 3(מרק) חשמל טור'(חזי) מוע"הפ(רחל) רותם(חליווה) פיברו (מיקי) ויינגלט(סופר) פריקלאס א(משה) סורוקה 3(עליזה) ש.ב.כ 2(סמדי) סורוקה 3(עליזה) מוע"הפ(רחל)  
11/12/2019 ספורטיאדה 4 ש.ב.כ 2(סמדי) ש.ב.כ 2(סמדי) ויינגלט(סופר) פיברו (מיקי) פריקלאס ב(זאב) סורוקה 3(עליזה) מכתשים 1(יובל לוי) חשמל טור'(חזי) רותם(חליווה) מכתשים/אד 3(מרק) מוע"הפ(רחל) ויינגלט(סופר) רותם(חליווה)  
25/12/2019 חנוכה 5 מוע"הפ(רחל) מוע"הפ(רחל) פיברו (מיקי) מכתשים/אד 3(מרק) ש.ב.כ 2(סמדי) מכתשים 1(יובל לוי) פריקלאס ב(זאב) פריקלאס א(משה) סורוקה 3(עליזה) רותם(חליווה) באולינג 7 (גידי) פריקלאס א(משה) מכתשים/אד 3(מרק)  
24/12/2019 חנוכה 6 סורוקה 3(עליזה) סורוקה 3(עליזה) רותם(חליווה) פריקלאס א(משה) באולינג 7 (גידי) ויינגלט(סופר) מכתשים/אד 3(מרק) מוע"הפ(רחל) פיברו (מיקי) חשמל טור'(חזי) מכתשים 1(יובל לוי) חשמל טור'(חזי) באולינג 7 (גידי)  
22/01/2020 חצי גמר 7 באולינג 7 (גידי) באולינג 7 (גידי) סורוקה 3(עליזה) מוע"הפ(רחל) פיברו (מיקי) פריקלאס א(משה) חשמל טור'(חזי) מכתשים 1(יובל לוי) פריקלאס ב(זאב) ויינגלט(סופר) מכתשים/אד 3(מרק) באולינג 7 (גידי) ויינגלט(סופר)  
08/03/2020 גמר גביע הליגה 8 רותם(חליווה) רותם(חליווה) פריקלאס א(משה) מכתשים 1(יובל לוי) ויינגלט(סופר) פריקלאס ב(זאב) ש.ב.כ 2(סמדי) סורוקה 3(עליזה) באולינג 7 (גידי) מוע"הפ(רחל) פיברו (מיקי) מוע"הפ(רחל) ש.ב.כ 2(סמדי)  
11/03/2020 פורים 9 פריקלאס ב(זאב) פריקלאס ב(זאב) חשמל טור'(חזי) ש.ב.כ 2(סמדי) מכתשים/אד 3(מרק) באולינג 7 (גידי) ויינגלט(סופר) רותם(חליווה) מכתשים 1(יובל לוי) פיברו (מיקי) סורוקה 3(עליזה) רותם(חליווה) פריקלאס ב(זאב)  
08/04/2020 פסח 10 ויינגלט(סופר) ויינגלט(סופר) מכתשים 1(יובל לוי) סורוקה 3(עליזה) רותם(חליווה) חשמל טור'(חזי) פריקלאס א(משה) ש.ב.כ 2(סמדי) מכתשים/אד 3(מרק) באולינג 7 (גידי) פריקלאס ב(זאב) פריקלאס ב(זאב) מכתשים 1(יובל לוי)  
15/04/2020 פסח חופש פיברו (מיקי) פיברו (מיקי) באולינג 7 (גידי) רותם(חליווה) חשמל טור'(חזי) ש.ב.כ 2(סמדי) מוע"הפ(רחל) מכתשים/אד 3(מרק) ויינגלט(סופר) פריקלאס ב(זאב) פריקלאס א(משה) מכתשים 1(יובל לוי) פיברו (מיקי)  
22/04/2020 אישי חופש פריקלאס א(משה) פריקלאס א(משה) מוע"הפ(רחל) פריקלאס ב(זאב) סורוקה 3(עליזה) פיברו (מיקי) רותם(חליווה) באולינג 7 (גידי) ש.ב.כ 2(סמדי) מכתשים 1(יובל לוי) חשמל טור'(חזי) מכתשים/אד 3(מרק) פריקלאס א(משה)  
29/04/2020 עצמאות   פליאוף 26/01/2020 05/02/2020 12/02/2020 19/02/2020 26/02/2020 04/03/2020 18/03/2020 25/03/2020 01/04/2020 19/05/2020      
13/05/2020 מוקדמות אישי   מחזור 1 2 3 4 5 6 7 8 9 מחזור אחרון      
12/05/2020 לג בעומר                              
26/05/2020 חצי גמר אישי                              
31/05/2020 גמר הליגה                              
 
 
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים