באולינג > באולינג ליגה א

משחקים במחזור - תוכנית משחקים

טבלת הליגות (תוכנית משחקים) 2019-09-01

הצג בחלון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאריך אירועים תאריך מוקדמות גביע הליגה 08/09/2019 15/09/2019 22/09/2019 06/10/2019 27/10/2019 03/11/2019 10/11/2019 17/11/2019 24/11/2019 01/12/2019 15/12/2019 05/01/2020 12/01/2020  
האירוע מיוחדים מחזור 01/09/2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  
29/09/2019 ראש השנה 1 חשמל 2(איריס) עירייה 1(ריטה) נאות חובב 1(אולגה) מ.השיכון(אורנה) פריגו ירוחם (קובי) ים המלח א (פחימה) חשמל 2(איריס) סורוקה 9 (רפי ) סורוקה 6 (שמחה) רמתא 1(מיכה) מכבי עירייה 2(רבקה) מ.השיכון(אורנה) רמתא 1(מיכה) סורוקה 8 (רותי)
13/10/2019 סוכות 2 נאות חובב 1(אולגה) ים המלח א (פחימה) רמתא 1(מיכה) סורוקה 6 (שמחה) עירייה 2(רבקה) מכבי נאות חובב 1(אולגה) פריגו ירוחם (קובי) סורוקה 8 (רותי) חשמל 2(איריס) מ.השיכון(אורנה) עירייה 1(ריטה) סורוקה 8 (רותי) סורוקה 9 (רפי ) מכבי
20/10/2019 סוכות 3 עירייה 1(ריטה) פריגו ירוחם (קובי) ים המלח א (פחימה) נאות חובב 1(אולגה) רמתא 1(מיכה) חשמל 2(איריס) עירייה 1(ריטה) סורוקה 8 (רותי) עירייה 2(רבקה) מכבי סורוקה 9 (רפי) מ.השיכון(אורנה) סורוקה 9 (רפי) חשמל 2(איריס)  
08/12/2019 ספורטיאדה 4 סורוקה 9 (רפי ) חשמל 2(איריס) מ.השיכון(אורנה) עירייה 2(רבקה) סורוקה 8 (רותי) סורוקה 6 (שמחה) סורוקה 9 (רפי ) ים המלח א (פחימה) רמתא 1(מיכה) עירייה 1(ריטה) נאות חובב 1(אולגה) חשמל 2(איריס) עירייה 2(רבקה) עירייה 1(ריטה)  
22/12/2019 חנוכה 5 ים המלח א (פחימה) רמתא 1(מיכה) חשמל 2(איריס) סורוקה 8 (רותי) נאות חובב 1(אולגה) מ.השיכון(אורנה) ים המלח א (פחימה) סורוקה 6 (שמחה) מכבי סורוקה 9 (רפי ) עירייה 1(ריטה) פריגו ירוחם (קובי) מכבי נאות חובב 1(אולגה)  
19/01/2020 חצי גמר 6 עירייה 2(רבקה) סורוקה 6 (שמחה) סורוקה 9 (רפי ) עירייה 1(ריטה) מכבי פריגו ירוחם (קובי) עירייה 2(רבקה) נאות חובב 1(אולגה) חשמל 2(איריס) סורוקה 8 (רותי) רמתא 1(מיכה) ים המלח א (פחימה) רמתא 1(מיכה) פריגו ירוחם (קובי)  
08/03/2020 גמר גביע הליגה 7 מ.השיכון(אורנה) מכבי(סטלה) פריגו ירוחם (קובי) סורוקה 9 (רפי ) חשמל 2(איריס) סורוקה 8 (רותי) מכבי רמתא 1(מיכה) ים המלח א (פחימה) סורוקה 6 (שמחה) עירייה 2(רבקה) נאות חובב 1(אולגה) פריגו ירוחם (קובי) עירייה 2(רבקה)  
05/04/2020 פסח 8 סורוקה 6 (שמחה) נאות חובב 1(אולגה) עירייה 1(ריטה) מכבי ים המלח א (פחימה) עירייה 2(רבקה) סורוקה 6 (שמחה) מ.השיכון(אורנה) סורוקה 9 (רפי ) פריגו ירוחם (קובי) חשמל 2(איריס) סורוקה 8 (רותי) חשמל 2(איריס) מ.השיכון(אורנה)  
12/04/2020 פסח 9 פריגו ירוחם (קובי) מ.השיכון(אורנה) סורוקה 6 (שמחה) רמתא 1(מיכה) מ.השיכון(אורנה) נאות חובב 1(אולגה) פריגו ירוחם (קובי) עירייה 2(רבקה) עירייה 1(ריטה) ים המלח א (פחימה) סורוקה 8 (רותי) סורוקה 9 (רפי ) עירייה 1(ריטה) סורוקה 6 (שמחה)  
19/04/2020 מוקדמות אישי 10 רמתא 1(מיכה) סורוקה 8 (רותי) עירייה 2(רבקה) ים המלח א (פחימה) סורוקה 9 (רפי ) עירייה 1(ריטה) רמתא 1(מיכה) מכבי מ.השיכון(אורנה) נאות חובב 1(אולגה) פריגו ירוחם (קובי) סורוקה 6 (שמחה) סורוקה 6 (שמחה) ים המלח א (פחימה)  
26/04/2020 מוקדמות אישי חופש מכבי(סטלה) סורוקה 9 (רפי ) סורוקה 8 (רותי) פריגו ירוחם (קובי) עירייה 1(ריטה) רמתא 1(מיכה) מ.השיכון(אורנה) חשמל 2(איריס) נאות חובב 1(אולגה) עירייה 2(רבקה) סורוקה 6 (שמחה) מכבי ים המלח א (פחימה) סורוקה 8 (רותי)  
10/05/2020 מוקדמות אישי חופש סורוקה 8 (רותי) עירייה 2(רבקה) מכבי חשמל 2(איריס) סורוקה 6 (שמחה) סורוקה 9 (רפי ) סורוקה 8 (רותי) עירייה 1(ריטה) פריגו ירוחם (קובי) מ.השיכון(אורנה) ים המלח א (פחימה) רמתא 1(מיכה) נאות חובב 1(אולגה) מכבי  
25/05/2020 חצי גמר   תאריך 26/01/2020 02/02/2020 09/02/2020 16/02/2020 23/02/2020 01/03/2020 15/03/2020 22/03/2020 29/03/2020 03/05/2020        
31/05/2020 גמר הליגה   פליאוף 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10        
 
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים