טניס שדה > תוצאות טניס

משחקים במחזור - כלל המחזורים

טבלת הליגות (כלל המחזורים) 2021-12-21

הצג בחלון
 
 
טבלת דירוג ליגת טניס שדה - עונה 2021-2022
דירוג קבוצה משחקים נצחונות הפסדים נקודות
1 בית הלוחם 6 6 0 16
2 ברום 6 4 2 12
3 אדמה 4 3 1 10
4 אלת"א 6 3 3 10
5 קמ"ג 4 3 1 8
6 ים המלח 6 2 4 7
7 בנק הפועלים 5 1 4 4
8 בזק 4 1 3 2
9 סורוקה 5 0 5 0
 
 
 
טבלת משחקים ליגת טניס שדה עונה: 2022 - 2021
סיבוב ראשון
מחזור 1
מס' יום בשבוע תאריך שעה קבוצה א' נק' קבוצה ב' נק' קבוצה מנצחת
1 א' 14/11/2021 20:00 אדמה 3 סורוקה 0 אדמה
2 ה' 18/11/2021 20:00 ים המלח 0 קמ"ג 3 קמ"ג
3 ו' 19/11/2021 08:30 ברום 3 בזק 0 ברום
4 ו' 19/11/2021 08:30 בנק הפועלים 0 אלת"א 3 אלתא
5 בית הלוחם קבוצה חופשית
מחזור 2
1 א' 21/11/2021 20:00 בית הלוחם 2 אדמה 1 בית הלוחם
2 ה' 25/11/2021 20:00 סורוקה 0 ברום 3 ברום
3 ו' 26/11/2021 08:30 קמ"ג   בנק הפועלים    
4 ו' 26/11/2021 08:30 בזק 0 אלת"א 3 אלתא
5 ים המלח קבוצה חופשית
מחזור 3
1 א' 07/12/2021 20:00 אדמה 3 ים המלח 0 אדמה
2 ה' 09/12/2021 20:00 בנק הפועלים 1 בזק 2 בזק
3 ו' 10/12/2021 08:30 אלת"א 3 סורוקה 0 אלתא
4 ו' 10/12/2021 08:30 ברום 1 בית הלוחם 2 בית הלוחם
5 קמ"ג קבוצה חופשית
מחזור 4
1 א' 12/12/2021 20:00 סורוקה 0 בנק הפועלים 3 בנק הפועלים
3 ה' 16/12/2021 20:00 קמ"ג   בזק    
4 ו' 17/12/2021 08:30 בית הלוחם 3 אלת"א 0 בית הלוחם
5 ו' 17/12/2021 08:30 ים המלח 1 ברום 2 ברום
5 אדמה קבוצה חופשית
מחזור 5
1 א' 19/12/2021 20:00 אלת"א 0 ים המלח 3 ים המלח
2 ה' 23/12/2021 20:00 אדמה 3 קמ"ג 0 אדמה
3 ו' 24/12/2021 08:30 בנק הפועלים 0 בית הלוחם 3 בית הלוחם
4 ו' 24/12/2021 08:30 בזק   סורוקה    
5 ברום קבוצה חופשית
מחזור 6
1 א' 26/12/2021 20:00 ים המלח 3 בנק הפועלים 0 ים המלח
2 ה' 30/12/2021 20:00 אדמה   ברום    
3 ו' 31/12/2021 08:30 קמ"ג 3 סורוקה 0 קמ"ג
4 ו' 31/12/2021 08:30 בית הלוחם 3 בזק 0 בית הלוחם
5 אלת"א קבוצה חופשית
מחזור 7
1 א' 02/01/2022 20:00 ים המלח   סורוקה    
2 ה' 06/01/2022 20:00 אדמה   בנק הפועלים    
3 ו' 07/01/2022 08:30 ברום 2 אלת"א 1 ברום
4 ו' 07/01/2022 08:30 קמ"ג   בית הלוחם    
5 בזק קבוצה חופשית
מחזור 8
1 א' 09/01/2022 20:00 בית הלוחם 3 ים המלח 0 בית הלוחם
2 ה' 13/01/2022 20:00 בזק   אדמה    
3 ו' 14/01/2022 08:30 אלת"א   קמ"ג    
4 ו' 14/01/2022 08:30 בנק הפועלים   ברום    
5 סורוקה קבוצה חופשית
מחזור 9
1 א' 16/01/2022 20:00 אלת"א   אדמה    
2 ה' 20/01/2022 20:00 בזק   ים המלח    
3 ו' 21/01/2022 08:30 ברום 1 קמ"ג 2 קמ"ג
4 ו' 21/01/2022 08:30 סורוקה   בית הלוחם    
5 בנק הפועלים קבוצה חופשית
סיום סיבוב ראשון ליגה ארצית ראשון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים