באולינג > באולינג ליגה ד

תוצאות אישיות לספורטיאדה

תוצאות אישיות לספורטיאדה

 
שם קבוצה ממןצע שם קבוצה ממןצע
מוטי בנעים אלתא 155.1 שלומי ברום 4 148.8
מיכה כלפון אלתא 153.4 אסף לוגסי ברום 4 145.6
עמי זיני אלתא 144.3 צרלי ברום 4 144.9
חן טקסיר אלתא 146.0 יוסי כהן ברום 4 144.7
יוסי לוי אלתא 144.9 איתי רמוס ברום 4 144.6
אלי גואטה אלתא 133.8 שחר רמפל ברום ג 173.8
ליאור אלתא 123.9 קובי שועה ברום ג 168.1
מיכאל כהן בזק ערבה 183.3 איתן הרוש ברום ג 149.7
יגאל נחמני בזק ערבה 169.1 אמנון כהן ברום ג 136.5
אלכס בזק ערבה 130.2 יוסף כאמל בריאות הנפש 177.6
עופר דדון בזק ערבה 113.8 אריק כתר בריאות הנפש 173.0
מוטי כהן בזק ערבה 107.0 פנינה חדד בריאות הנפש 142.5
צמח בזק"בש 130.6 ענת אסף בריאות הנפש 138.9
מוטי קריאב בזק"בש 127.8 אבי חסן גמלאי בזק 149.4
ניר ממן בזק"בש 110.9 עוזי שדה הסתדרות 175.2
אלירן בזק"בש 92.7 יעל נומה הסתדרות 148.7
צחי נגר בזק"בש 85.3 רחל תורגמן הסתדרות 142.8
אפרים בזק"בש 66.8 שוש הסתדרות 136.5
חיים אלוש בית הלוחם 1 171.1 תמיר פיזיצקי וינגלט 167.3
משה לוי בית הלוחם 1 170.3 מאיר לחמי וינגלט 148.0
עמי פרץ בית הלוחם 1 168.9 רפי לופז וינגלט 143.2
יגאל דמרי בית הלוחם 1 168.6 מוטי סמואל וינגלט 131.1
מיקי כהן בית הלוחם 1 161.0 בוריס דן וינגלט 123.9
איציק אלקובי בית הלוחם 2 178.6 נתי שוקרון חשמל א 126.0
רמי סודאי בית הלוחם 2 169.0 חזי אברהם טורבינות 170.9
רפי לוי בית הלוחם 2 162.8 בנטוב איציק טורבינות 168.9
אבי טייב בית הלוחם 2 160.5 ללום אבי טורבינות 167.7
שמעון שקרצי בית הלוחם 2 158.5 זדה שי טורבינות 145.2
מוריס איטח בית הלוחם 2 153.2 נדב קהימקר טורבינות 113.6
מאיר אסולין בית הלוחם ג 164.9 פאביאן יוליניור 164.6
יניב אברהם בית הלוחם ג 160.2 אבי יוליניור 124.3
רפי לוי בית הלוחם ג 152.8 יניב יוליניור 120.2
חיים בית הלוחם ג 148.4 רז ראובן ים המלח א 152.1
דוד אלמוג בית הלוחם ג 146.7 יורם ים המלח א 142.9
סרג בית הלוחם ג 136.5 שגיא ים המלח א 140.9
גבי אדרי בית הלוחם ג 125.8 יגאל ים המלח א 128.7
אברהם בית הלוחם ג 123.0 שמוליק ים המלח א 129.8
שמעון סקירה בית הלוחם ג 120.6 מוטי ים המלח א 126.4
יוסי יצחק מכתשים 159.3 פיני אבימן ש.ב.כ.א 181.7
מרק פרידמן מכתשים 153.0 דוד פרץ ש.ב.כ.א 168.2
יוסי בן עמי מכתשים 146.6 ירון ויזל ש.ב.כ.א 158.9
שלום גרינברג מכתשים 136.5 גיא אברגל ש.ב.כ.א 149.3
יואב שטיין מכתשים 123.4 הראל בני ש.ב.כ.ב 146.8
שרה אברהם מכתשים 146.2 טויזר סמדר ש.ב.כ.ב 164.0
חיים זוילי סורוקה 1 179.6 כהן פטריסיה ש.ב.כ.ב 135.8
מאיר אחרק סורוקה 1 164.4 עדנה ש.ב.כ.ב 114.9
עמי ביטון סורוקה 1 152.0 סיגי ש.ב.כ.ב 100.0
אפי שיבת סורוקה 1 145.0 שרון קמ"ג 166.6
אלי ריטר סורוקה 1 144.0 חיים אלוש קמ"ג 163.8
דוד בניון סורוקה 3 151.7 גדי אבוטבול קמ"ג 158.2
גבי גרינברג סורוקה 3 161.5 יהודה שושני קמ"ג 156.9
אתי בן דוד סורוקה 3 134.1 דורון יפרח קמ"ג 154.4
עליזה בנימין סורוקה 3 132.9 חיים טל רותם 152.4
זיווה רואש סורוקה 3 132.4 משה חליווה רותם 150.4
מיקי אמנו פיברו 152.2 יוסי כהן רותם 150.9
עודד פיברו 150.0 ולד אברמוב רותם 147.5
עוזי פיברו 146.7      
שימעון איפרגן פיברו 137.1      
מאיר אילוז פיברו 125.3      
פדץ ליאור פיברו 94.5      
 
 

מבזקי ספורט וחדשות

אפיק פרסום בניית אתרים