קבוצת בית הלוחם הכי מהירה מאת: משה ניר

10.01.2022

בשטח בין מטעי החוחובה של קיבוץ חצרים רצי בית הלוחם הקדימו את קמ"ג ואת האלופה מכבי שירותי בריאות שסיימה רק שלישית

רצים מבית הלוחם. מקום ראשון
1 - רצים מבית הלוחם. מקום ראשון
מיכל אהרוני, עופרה פז טל ויסמין אוחנה. נשות קמ
2 - מיכל אהרוני, עופרה פז טל ויסמין אוחנה. נשות קמ"ג מקום שני קבוצתי
ליאור בויום מזניק את הרצים. מזג אוויר שמשי אידיאלי
3 - ליאור בויום מזניק את הרצים. מזג אוויר שמשי אידיאלי
לירן אביטבול מכי
4 - לירן אביטבול מכי"ל ישראל ראשון ב-5 ק"מ עד גיל 39. שי שוורץ מאלתא באר שבע מקום שני
סמי בן שטרית מקמ
5 - סמי בן שטרית מקמ"ג ראשון ב-5 ק"מ לגילאי 60 +. שמואל שמואלי מבית הלוחם מקום שני
מיכאל הרוש מקמ
6 - מיכאל הרוש מקמ"ג. שני לגילאי 49-40
עינב הדרי בוכנר משירותי בריאות כללית ראשונה, דנה אנצל מאלתא באר שבע שנייה, תמי עבד משירותי בריאות כללית שלישית. נשים 5 ק
7 - עינב הדרי בוכנר משירותי בריאות כללית ראשונה, דנה אנצל מאלתא באר שבע שנייה, תמי עבד משירותי בריאות כללית שלישית. נשים 5 ק"מ עד גיל 39
אולגה צרגורודצב ממכבי שירותי בריאות ראשונה, מיכל אהרוני מקמ
8 - אולגה צרגורודצב ממכבי שירותי בריאות ראשונה, מיכל אהרוני מקמ"ג במקום השני ולימור שוסטרמן מפאדאגיס מקום רביעי. נשים 5 ק"מ גילאי 49-40
אתי שעיה מכי
9 - אתי שעיה מכי"ל ישראל מקבלת מדלית זהב מסרחיו אללוף. ראשונה ל-5 ק"מ גילאי 55 +
ג'ורג' תורג'מן וסרחיו אללוף (עם הגב). מעניקים מדליות
10 - ג'ורג' תורג'מן וסרחיו אללוף (עם הגב). מעניקים מדליות



קבוצת הריצה של בית הלוחם באר שבע היא הזוכה הראשונה לשנת 2022, בתחרות שנערכה ביום שישי בבוקר, 7/1/22 בין מטעי החוחובה של קיבוץ חצרים בשטח של דרך הפסלים. בית הלוחם צברה 522 נקודות קבוצתיות והקדימה את קמ"ג שבמקום השני, עם 513 נקודות. אלופת הליגה הגאה, מכבי שירותי בריאות, רק במקום השלישי ולה 403 נקודות בלבד. לא פחות מ-17 קבוצות נטלו חלק בתחרות.

הזינוק יועד לשעה 07:45, ביום שמשי בטמפרטורה אידיאלית לתחרות ריצה, בה השתתפו כ-100 ספורטאיות וספורטאים בשני מסלולים – ל-5 ק"מ ול-10 ק"מ. רכז הליגה המסור, ליאור בויום, נטל את המיקרופון והזניק את הרצים משער הפתיחה, שהוא גם שער הסיום.

כעבור כ-21 דקות הגיעו הראשונים. ארקדי שוסטר מקבוצת בית הלוחם באר שבע היה הראשון שחצה את הקו, בזמן של 21:05 דקות והעניק 92 נקודות לקבוצתו. מיכאל הרוש מקמ"ג סיים שני בקטגוריית הגברים לגילאי 49-40, בזמן של 21:20 דקות. חברו לקבוצה, נפתלי אלגד, הגיע שלישי – 21:58 דק'.

לירן אביטבול מקבוצת כי"ל ישראל סיים ראשון בקטגוריה הכי צעירה, עד גיל 39, בזמן של 21:13 דקות. שי שוורץ מאלתא באר שבע הגיע שני כמעט שלוש דקות אחריו – 24:06 דק'. אבירם זרביב ממפעלי ים המלח סיים שלישי – 26.15 נק'.

בקטגוריה לגילאי 59-50 ל-5 ק"מ, זכה במקום הראשון ערן לביא מקמ"ג, בזמן של 23.40 דקות. אילן ועקנין מבית החולים סורוקה, פעם שופט כדורגל, סיים שני – 24.45 דק'. גיא בלינסקי ממפעלי ים המלח שלישי בדירוג – 25:45 דק'.

בקבוצת הגיל המבוגרת ביותר, 60 +, רשם סמי בן שטרית מקמ"ג ניצחון מזהיר ב-5 ק"מ בזמן מצויין של 21:50 דקות. שמואל שמואלי מבית הלוחם הגיע שני – 22:40 דק'. שלישי יוסף כהן מבית הלוחם – 23:30 דק'.

בין הנשים, בריצה ל-5 ק"מ, עשתה את זה הכי מהר עינב הדרי בוכנר משירותי בריאות כללית, ב-25:10 דקות. בדיוק ארבע דקות אחריה, הגיעה דנה אנצל מאלתא באר שבע בקטגוריה עד גיל 39. תמי עבד משירותי בריאות כללית שלישית – 31:53 דק'.

בקטגוריית הנשים לגילאי 49-40, ב-5 ק"מ, ניצחה אולגה צרגורודצב ממכבי שירותי בריאות, בזמן של 25:20 דקות. נשות קמ"ג מיכל אהרוני ויסמין אוחנה חולקות, בהתאמה, את המקומות השני והשלישי בזמנים של 26:29 ו-28:40 דקות.

בין הנשים בגילאי 54-50, ב-5 ק"מ, ניצחה מרי תורן מרותם אמפרט – 30:54 דק'. אילנה חימי ממפעלי ים המלח שנייה – 31:36 דק'. יסמין פרץ מכי"ל ישראל שלישית – 33:08 דק'.
 
בקטגוריית הנשים המבוגרת ביותר ב-5 ק"מ, גיל 55 +, אתי שעיה מכי"ל ישראל ראשונה בזמן של 31:24 דקות. צופית אבי וציפי סוויסה, נשות מפעלי ים המלח, תופסות את המקומות השני והשלישי, בהתאמה, בזמנים של 34.59 ו-37.32 דק'.

במרחק ל-10 ק"מ, בין הנשים, זכתה במקום הראשון תהילה שטרית מהסתדרות המורים, בזמן של 46:15 דקות. ענת אסף מהמרכז לבריאות הנפש, אלופת העונה שעברה, ירדה למקום השני, בזמן של 52:30 דק'. איריס ממן משירותי בריאות כללית במקום השלישי – 55:30 דק'.

97 נקודות העניק לקבוצתו, בית הלוחם באר שבע, שלום עידן, שסיים ראשון 10 ק"מ בזמן של 43:15 דקות, בקטגוריה של הצעירים עד גיל 39. ישראל פיש מהסתדרות המורים התברג שני – 43.25 נק'. תמיר טרוזמן מרותם אמפרט שלישי – 49.10 דק'.
בגילאי 49-40, ב-10 ק"מ, קראל לוי ממכבי שירותי בריאות שמר על מעמדו כרץ מוביל כשסיים ראשון בזמן אדיר של 39:25 דקות והעניק 100 נקודות לקבוצתו! סגנו, שמעון גרסולקר מרותם אמפרט, הגיע שני – 41:15 דק'. משה וקנין מהסתדרות המורים השתדרג למקום השלישי – 43:30 דק'.

בקטגוריה לגילאי 59-50, ב-10 ק"מ, שוב זכה אמנון יוסף מבית הלוחם בבכורה – 42:05 דק' והעניק 98 נקודות לקבוצתו. אפי בן משה מסורוקה סיים שני – 45:53 דק'. רוני נוימן מקמ"ג שלישי – 49:29 דק'.

בקבוצת הגיל האחרונה, 60 +, ל-10 ק"מ, זכה עדי פייקין מאדמה-מכתשים, בזמן של 44:40 דקות. ישראל הנגבי מבית הלוחם סיים שני – 48.25 דק'. וקין גרמן מקום שלישי – 48:45 דק'.

אחרי השעה תשע בבוקר נערך טקס הענקת המדליות. בזה אחר זו עלו אל הפודיום שלושת הזוכים ושלוש הזוכות בקטגוריות השונות, אשר קיבלו מדליות זהב, כסף וארד מסמנכ"ל העמותה ג'ורג' תורג'מן ומהמאמן סרחיו אללוף.

מבזקי ספורט וחדשות

אפיק פרסום בניית אתרים