אופניים > אופנים

משחקים במחזור - תחרות ראשונה 2021

טבלת הליגות (תחרות ראשונה 2021) 2021-06-04

הצג בחלון
          יער להב - 4.6.21   פארק שרשרת - 18.6.21   מיתר - 2.7.21
מיקום ניקוד מצטבר   עד 40   מס' סיבובים תוצאה ניקוד   מס' סיבובים תוצאה ניקוד   מס' סיבובים תוצאה ניקוד
1 26 רוברט רבונא 902 בנק לאומי 4 01:01:14 26                
2 24 אלאל אילן 980 מפעלי ים המלח 4 01:02:41 24                
3 22 אלדד אברהם 986 מפעלי ים המלח 4 01:02:55 22                
4 20 דנון ניסן 859 רותם 4 01:04:29 20                
5 18 אנדרי סטשבסקי 903 בנק לאומי 4 01:06:07 18                
6 16 אבי שלום 983 מפעלי ים המלח 2 00:44:49 16                
7 14 יקיר טוויזר 981 מפעלי ים המלח 2 00:48:32 14                
8 0 שחר חנוכה 918 משטרה                      
8 0 יבגני טימושנקו 917 משטרה                      
8 0 מיכאל שיטרית 913 משטרה                      
8 0 סלע אדיר 971 קמ"ג                      
8 0 אבי כהן 853 רותם                      
                               
                               
מיקום ניקוד מצטבר   41-45                        
1 26 בויום ליאור 970 קמ"ג 4 00:53:38 26                
2 24 יוסי עמר 988 מפעלי ים המלח 4 00:55:36 24                
3 22 שי צמח 982 מפעלי ים המלח 4 00:59:40 22                
4 20 שי סממה 912 משטרה 4 01:02:53 20                
5 18 כהן מאיר 857 רותם 4 01:03:20 18                
6 16 גלעד ישורון 961 מכון ויצמן למדע 4 01:04:14 16                
7 0 בוגדן טנסה 926 כללית                      
7 0 אמיר ברדה 987 מפעלי ים המלח                      
7 0 עמי פאר 904 בנק לאומי                      
7 0 מתנאל שלמון 862 רותם                      
7 0 נריה מור 905 בנק לאומי                      
7 0 אבישי נגב 703 מרסל                      
7 0 אדוארד פתאילוב 700 מרסל                      
                               
                               
מיקום ניקוד מצטבר   46-48                        
1 26 צור בדולח 941 בנק לאומי 4 00:52:07 26                
2 24 רן כגן 852 רותם 4 01:03:18 24                
3 22 עודד מלל 919 משטרה 4 01:05:49 22                
4 20 רן סלם 975 קמ"ג 4 01:07:51 20                
5 18 ערן בוכניק 946 בנק לאומי 3 00:52:42 18                
6 16 אסף בן אור 934 בנק לאומי 3 00:53:00 16                
7 14 דוד שחר 856 רותם 3 00:59:29 14                
8 0 אריה שליו 920 כללית                      
8 0 רובי שוורץ 922 כללית                      
8 0 יובל צ'ובוטרו 973 קמ"ג                      
8 0 אריאל כהן 944 בנק לאומי                      
8 0 דוד מלכה 914 משטרה                      
                               
                               
מיקום ניקוד מצטבר   49-54                        
1 26 יוסף חנן 855 רותם 4 01:01:45 26                
2 24 ספי פורר 960 מכון ויצמן למדע 4 01:06:39 24                
3 22 שי אלמוזלינו 861 רותם 3 00:58:30 22                
4 20 דוד ממן 911 משטרה 3 01:04:49 20                
5 18 דן ואזנה 964 מכון ויצמן למדע 3 01:06:18 18                
6 16 רון שטרן 989 מפעלי ים המלח 2 00:43:39 16                
7 0 גומלסקי קוסטיה 923 כללית                      
7 0 בליאקוב אנדרי 850 רותם                      
7 0 יורם אטיאס 936 תרכובות ברום                      
7 0 אלדד אברהמי 916 משטרה                      
                               
                               
מיקום ניקוד מצטבר   55-58                        
1 26 אשל סולומון 974 קמ"ג 4 00:58:40 26                
2 24 טנגוס מינשורוב 963 מכון ויצמן למדע 3 01:00:12 24                
3 22 אלי אושפיז 954 בנק לאומי 3 01:07:58 22                
4 20 רן גליקסמן 952 קליר 2 00:58:00 20                
5 0 ברוך בוטבול 933 תרכובות ברום                      
5 0 יוסי קסלמן 910 משטרה                      
5 0 אבי נידם 704 מרסל                      
5 0 ידידיה בוטבול 930 תרכובות ברום                      
5 0 יואב רווח 705 מרסל                      
                               
                               
מיקום ניקוד מצטבר   59 +                        
1 26 אברהם לודויק 921 כללית 4 00:57:16 26                
2 24 ולדימיר רומנוב 854 רותם 4 01:01:44 24                
3 22 אביחי קיפר 962 מכון ויצמן למדע 3 00:56:10 22                
4 20 חיים טל 851 רותם 3 01:05:10 20                
5 0 אולג בביץ' 858 רותם                      
5 0 שלמה בן עמי 900 אדמה                      
5 0 קלוד גבאי 984 מפעלי ים המלח                      
                               
                               
מיקום ניקוד מצטבר   נשים                        
1 0 מרסל סוויסה 935 בנק לאומי                      
2 0 מיכל לקס 924 כללית                      
                               
                               
                               
      דירוג קבוצתי          
    מיקום סופי שם הקבוצה תחרות 1 תחרות 2 תחרות 3   ניקוד מצטבר       ניקוד סופי      
    1 מפעלי ים המלח 284       284       284      
    2 בנק לאומי 277       277       277      
    3 קמ"ג 276       276       276      
    4 רותם 273       273       273      
    5 משטרה 248       248       248      
    6 מכון ויצמן למדע 246       246       246      
    7 כללית 97       97       97      
    8 קליר 67       67       67      
    9 תרכובות ברום 0       0       0      
    9 אדמה - מכתשים 0       0       0      
    9 מרסל 0       0              
 
אפיק פרסום בניית אתרים